Propaganda to świetnie wydane pieniądze!

autor

Zwykle nie piszemy o „Gazecie Bronowickiej” i reszcie dzielnicowych organów prasowych, bo o czym tu pisać?

Tym razem jednak postanowiliśmy służyć naszym wspaniałym radnym pomocą i rozkolportować trochę treści ze świątecznego wydania. Czuliśmy przymus by to zrobić, bo bez tego moglibyście się nie dowiedzieć, jak wielkie mamy szczęście, że piecze nad nami sprawuje przewodniczący Smok i jego dzielna drużyna.

Fragmentów wybraliśmy ledwie kilka, żeby was nie męczyć, ale jest ich więcej i jak ktoś chce się zapoznać z resztą, to może ją znaleźć TUTAJ.

Polecamy, bo warto się dowiedzieć, że rada jest wspaniała i wokół same sukcesy. Od razu łatwiej żyć i rzeczywistość jakby lżejsza.

Ale do rzeczy. Fragment pierwszy mówi o tym, że każdy może zostać wielkim człowiekiem:

smok2

Fragment drugi nawiązuje do tego, że radni z PO zwracają się do radnych z PO i chwalą radnych z PO. Takie zaskoczenie:

smok1

To chwalenie dotyczy zresztą remontu ul. Prystora, o który dzielna rada zadbała pomimo bezczynności mieszkańców (!?):

smok3

Choć akurat mieszkańcy ul. Prystora bezczynni nie byli, ale po kontakcie z radą traumę mają do dziś, bo wyglądał on tak (najlepiej przewinąć do mniej więcej 35 min.):

Wszystko byłoby śmiesznie i super, gdyby nie to, że „Gazeta Bronowicka” kosztuje i na propagowanie informacji o tym, że są wśród nas wielcy ludzie, wydaliśmy w 2013 roku (tylko Dzielnica VI Bronowice) 35,500 zł.

Jednak – z drugiej strony – nie ma co psioczyć. Gdybyśmy tych pieniędzy nie wydali, to nie wiedzielibyśmy, że mamy takich wspaniałych radnych.

Są to zatem doskonale spożytkowane pieniądze.

Komentarze

  1. Pan Smok juz taka akcje propagandowa za publiczne pieniadze przeprowadzal przed wczesniejszymi wyborami, na szczescie wtedy nie wygral – pokonal go Patrykim z Holandii. Pan Patryk jednakze zrezygnowal, i za niego mamy P. Smoka… I moge sie zalozyc ze czym blizej wyborow smokow w gazetce bedzie wiecej. Zreszta gazetka duzo nie kosztuje, pewnie z kilkadziesiat tysi na rok, stac nas 🙂

    PS Niech Pan radny rzadzi nam przez szereg dlugich, dlugich lat!

Dodaj komentarz

Ostatnie w kategorii "Bronowice i Mydlniki"

Mydlniki świętują

Rada Dzielnicy VI, SM Grodzka, SP 138 oraz Klubu Kultury Mydlniki zapraszają
filipiny blog filipiny ceny siquijor island
Idź na górę