La Comuna 9. Odzyskując miasto

autor

W najbliższy poniedziałek w MCK-u będzie można zobaczyć premierowy pokaz filmu dokumentalnego La Comuna 9. Odzyskując Miasto, który opowiada o budżecie partycypacyjnym w Medellin w Kolumbii.

Po projekcji będzie okazja poznać Sandrę Lilianę Rios,od wielu lat działającą na rzecz tamtejszej społeczności lokalnej. Sandra pracuje obecnie w Wydziale ds. Partycypacji i Planowania Lokalnego, gdzie odpowiada za animację procesów partycypacyjnych w jednej z dzielnic Medellin. W rozmowie udział wezmą reżyserki filmu, Anna Bednarczyk i Inga Hajdarowicz, a także architekt dr Michał Wiśniewski oraz socjolożka dr hab. Beata Kowalska.

lacomuna

La Comuna 9. Odzyskując Miasto to dokument o ludziach tworzących swoje miejskie środowisko i o umożliwiającym im to procesie partycypacyjnym. To fascynująca podróż przez sąsiedztwa, podczas której poznamy osoby, których życie codzienne stało się polityką zmieniającą ich rzeczywistość. To również „przewodnik” po procesie budżetu partycypacyjnego, który, mamy nadzieję, stanie się inspiracją dla liderek i liderów społecznych na całym świecie.
Więcej w wydarzeniu na FB – TUTAJ.

Międzynarodowe Centrum Kultury Rynek Główny 25, Kraków

13 kwietnia, 2015 Godz. 18.00

Wstęp wolny!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz

Ostatnie w kategorii "Kraków"

filipiny blog filipiny ceny siquijor island
Idź na górę