Propaganda to świetnie wydane pieniądze!

autor

Zwykle nie piszemy o „Gazecie Bronowickiej” i reszcie dzielnicowych organów prasowych, bo o czym tu pisać?

Tym razem jednak postanowiliśmy służyć naszym wspaniałym radnym pomocą i rozkolportować trochę treści ze świątecznego wydania. Czuliśmy przymus by to zrobić, bo bez tego moglibyście się nie dowiedzieć, jak wielkie mamy szczęście, że piecze nad nami sprawuje przewodniczący Smok i jego dzielna drużyna.

Fragmentów wybraliśmy ledwie kilka, żeby was nie męczyć, ale jest ich więcej i jak ktoś chce się zapoznać z resztą, to może ją znaleźć TUTAJ.

Polecamy, bo warto się dowiedzieć, że rada jest wspaniała i wokół same sukcesy. Od razu łatwiej żyć i rzeczywistość jakby lżejsza.

Ale do rzeczy. Fragment pierwszy mówi o tym, że każdy może zostać wielkim człowiekiem:

smok2

Fragment drugi nawiązuje do tego, że radni z PO zwracają się do radnych z PO i chwalą radnych z PO. Takie zaskoczenie:

smok1

To chwalenie dotyczy zresztą remontu ul. Prystora, o który dzielna rada zadbała pomimo bezczynności mieszkańców (!?):

smok3

Choć akurat mieszkańcy ul. Prystora bezczynni nie byli, ale po kontakcie z radą traumę mają do dziś, bo wyglądał on tak (najlepiej przewinąć do mniej więcej 35 min.):

Wszystko byłoby śmiesznie i super, gdyby nie to, że „Gazeta Bronowicka” kosztuje i na propagowanie informacji o tym, że są wśród nas wielcy ludzie, wydaliśmy w 2013 roku (tylko Dzielnica VI Bronowice) 35,500 zł.

Jednak – z drugiej strony – nie ma co psioczyć. Gdybyśmy tych pieniędzy nie wydali, to nie wiedzielibyśmy, że mamy takich wspaniałych radnych.

Są to zatem doskonale spożytkowane pieniądze.

Dodaj komentarz

3 komentarzy do "Propaganda to świetnie wydane pieniądze!"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Sw. Jerzy
Gość

Pan Smok juz taka akcje propagandowa za publiczne pieniadze przeprowadzal przed wczesniejszymi wyborami, na szczescie wtedy nie wygral – pokonal go Patrykim z Holandii. Pan Patryk jednakze zrezygnowal, i za niego mamy P. Smoka… I moge sie zalozyc ze czym blizej wyborow smokow w gazetce bedzie wiecej. Zreszta gazetka duzo nie kosztuje, pewnie z kilkadziesiat tysi na rok, stac nas 🙂

PS Niech Pan radny rzadzi nam przez szereg dlugich, dlugich lat!

trackback

[…] z pomocą dzielnicowych organów, za które płacimy informują, że są wielkimi ludźmi („Propaganda to świetnie wydane pieniądze”) i na sucho uchodzą im sprawki oraz decyzje, które mieszkańcom się nie muszą podobać. […]

trackback

[…] i dlaczego ich, bo takie gazetki wydają za nasze pieniądze radni należący do Pana partii (TUTAJ), a więc dzielący z Panem współodpowiedzialność za miasto. Dlatego z rad raczej nie […]

wpDiscuz

Ostatnie w kategorii "Bronowice i Mydlniki"

Mydlniki świętują

Rada Dzielnicy VI, SM Grodzka, SP 138 oraz Klubu Kultury Mydlniki zapraszają
filipiny blog filipiny ceny siquijor island
Idź na górę