Krakowianin zabrał rodzinę na najlepszy plac zabaw w Krakowie [WIDEO]

autor

Mieszkaniec krakowskiego Prądnika, Marcin, szerzej znany jako Evil Eye, korzystając z pięknej pogody, postanowił zabrać dzieci na nowy plac zabaw. Wyprawę uwiecznił na kilkuminutowym filmiku. Trasa, którą musiał pokonać, prowadząc wózek, nie należała do najprzyjemniejszych. Wąskie i dziurawe chodniki, wzmożony ruch samochodów… Ale na szczęście u kresu tej wyprawy oczom Marcina i jego dzieci ukazał się najlepszy plac zabaw w Krakowie!

Zapytaliśmy Evil Eye, co go podkusiło do nagrania tego filmu?

Szlag mnie trafia, gdy – jako ojciec dwójki dzieci – widzę takie „perełki”, więc postanowiłem ruszyć zad i pokazać Kraków z innej perspektywy. Z perspektywy małego człowieka – odpowiedział Marcin.

Dodaj komentarz

16 komentarzy do "Krakowianin zabrał rodzinę na najlepszy plac zabaw w Krakowie [WIDEO]"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Anonimowo
Gość

Widocznie jak kupowal mieszkanie nie do konca wiedzial na co sie decyduje. Ale tak to jest co tanie to drogie.

anton
Gość

Bardzo merytoryczna i rzeczowa odpowiedź

Anonimowo
Gość

He he no z betonu trza uciekać na trawę na łąkę do lasu tam sa najlepsze płace zabaw 😊

Anonimowo
Gość

Nie rozumiem po co zabierać dzieci w taki syf i pokazywać im dno tego świata. Mało to się jeszcze napatrzą ???

Anonimowo
Gość

Reklama samego siebie

Anonimowo
Gość

No dokładnie reklama znajoma redakcja….pierwszego lepszego by nie pokazali

autochton
Gość

ojojoj pupka boli?

Anonimowo
Gość

Chyba to boli rzeczywiście. Takie popisy he he

Anonimowo
Gość

Czego tu zazdrościć? ?? Lansu ???Śmiech? ??

Tubylec Betonu
Gość

Mam propozycję godnej nazwy dla tego godnego miejsca: Plac Zabaw imienia Nietykalnej Trójcy: Majchrowskiego, Koterby, Stawowego. Trzeba w końcu jakoś Wielkich Budowniczych i Odnowicieli, Dobrodziejów, którzy Kraków w XXII wiek awansem wprowadzają, jakoś uhonorować. Godnie i adekwatnie.

Anonimowo
Gość

Tak, to smutny, beznadziejny plac zabaw. Mam dziwne wrażenie, jakby autor tego filmu chciał udowodnić, że tylko takie miejsca są w Krakowie. A to zdecydowana nieprawda. Jest wiele fajnych placów zabaw. Oczywiście, są i te gorsze, jak wszędzie. I jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia. Po co wciskać dzieciom, na dokładkę, jak mniemam, własnym, że idzie się w super miejsce, a potem zaprowadzić je w taki zapomniany przez miasto kąt? Z perspektywy małego człowieka to bardzo nieuczciwe zagranie.

Przemek z Bronowic
Gość
Zupełnie nie zrozumiała akcja. Zamiast po prostu pokazać to żałosne miejsce i skrytykować z pytaniem o co chodzi? (nie dopatrzyłem kto jest administratorem placu) To w ogóle ciągnąć dzieciaki tam? Mam przynajmniej nadzieję, że wyjaśnił dzieciom, że to taka zabawa / akcja pokazania kiepskiego placu zabaw. W szczególności, że po drodze mijali fajny i regularny plac zabaw, więc cała ta akcja jest trochę wydumana. Regularne place zabaw, których powstało w ostatnich latach sporo w Krakowie – są takie jak ten wcześniejszy. Jak ktoś chce coś ekstra, to z dziećmi do Parku Jordana podjechać i tam są ciekawe obiekty w tym… Czytaj więcej »
Macin Czyżyk
Gość

ciagnąc dzieci do placu zabaw dla dzieci, niewiarygodne, skandal

Zdzislaw CZYZEWSKI
Gość

Likwidacja i zabudowanie starego fortu ? W Warszawie ludzie protestuja przed likwidacja Reduty Ordona a wiele miast i miasteczek pogranicza Wielkopolski, Prus, Ziemi Lodzkiej i Mazowsza rekonstrukcjami fragmentow Wojny Obronnej utrwala pamiec o naszej tozsamosci. Gdzie jest racja ?

Olga Płuciennik
Gość

No tak. Jechać godzinę/40 minut na plac zabaw do Parku Jordana, bo czasem tyle do zajmuje z Górki Narodowej. Nie w samym centrum człowiek żyje. A tak na marginesie – piramidy linowe powstały dzięki pomysłowej i zdeterminowanej mieszkance, ze środków budżetu obywatelskiego. A co do akcji – miała charakter happeningu – nie trzeba jej rozumieć do bólu dosłownie.

poki
Gość

Porażka, że takie place zabaw jeszcze są. Mieszkam poza Kr i powiem że na prowincji lepiej to wygląda..

wpDiscuz

Ostatnie w kategorii "Kraków - Dwójka"

Belzebub w Krakowie

Gdy prezydent Krakowa Jacek Majchrowski wręczał w Centrum Kongresowym klucze do bram
filipiny blog filipiny ceny siquijor island
Idź na górę