Pawilon Handlowy - najbardziej pożądane miejsce przez mieszkańców na przełomie lat 60-tych i 70-tych. Na zdjęciu słynny "sam" przy Makowskiego. Źródło: www.osiedleazory.pl.

Azorzanie, kto was tak urządził?

autor

*** Spotkanie odwołane ***

Abyście nie musieli przez lata wysłuchiwać zawartego w tytule pytania, polecamy wam zainteresowanie planistyczną fantazją Miasta i przyjęcie poniższego zaproszenia:

Urządzamy Azory

Zapraszamy zainteresowanych mieszkańców na spotkanie z  przedstawicielami  Biura  Planowania  Przestrzennego  UMK  w  celu zapoznania  się  ze wstępną  koncepcją  miejscowych  planów zagospodarowania przestrzennego dla obszarów „Azory – Park” i „Azory  – rejon ulic Stachiewicza i Czerwieńskiego”. Spotkanie  odbędzie  się  2  czerwca  (wtorek)  o  godz.  17.00, w Szkole Podstawowej Nr 113 (świetlica szkolna), ul. Stachiewicza 33.

***

2 czerwca, w dniu, na który zaplanowane było spotkanie opisane powyżej, UMK poinformował o jego odwołaniu.

O nowym terminie spotkania urzędnicy poinformują osobnym komunikatem.

zdj. osiedleazory.pl

Komentarze

  1. Na klatce schodowej wywiesili informację, że spotkanie odwołane z powodu kolidacji tego terminu z czyms tam innym. Nie pamietam już dokladnie. Niemniej chyba nie ma o co znowu kruszyć kopii. Bedzie inny termin to sie pójdzie.

    • O odwołaniu spotkania poinformowało nas o 7:50 Biuro Prasowe UMK. Mailem. Nie podano żadnego powodu. Napisano tylko „nie odbędzie się”.
      Azaliż cieszę się, że do odwołania spotkania dołączył później powód tego odwołania. To miłe.

Dodaj komentarz

Ostatnie w kategorii "Azory"

filipiny blog filipiny ceny siquijor island
Idź na górę