Krowa na wideo. Zapraszamy na „Poważny program”

autor

Miło nam poinformować, że Krówka będzie także w wersji wideo.

Co wtorek na stronach Gazeta Krakowska będziecie mogli obejrzeć „Poważny program”.

Chociaż jak oglądamy intro, które wymyślił i narysował Łukasz Lenda, a wyanimował Bartosz Romanowski, to trochę żałujemy, że nie nazwaliśmy go „Krowa w betonie”. Tytuł mówiłby, jak jest.

Pierwszy odcinek możecie obejrzeć TUTAJ.

Zobaczycie w nim osiedle, na które nie da się dojść chodnikiem, bo zapomnieli go zrobić.

Komentarze

    • Pierwsza klasa by była gdyby autor zadał sobie trud zbadania kto tym zarządza i zadania pytania dlaczego jest na kartę. W obecnej postaci to typowy klip fejsbukowy – pokazuje obraz ale bez żadnej wartości merytorycznej.

  1. „poważny” to by może i był, gdyby poświęcił choć kilka sekund na podanie RZETELNEJ informacji. Inaczej – pozostaje brukowcem, szmatławcem wręcz.
    Materiał warto chyba uzupełnić o informację, że ów plac zabaw to teren prywatny. Należy do jednej, konkretnej wspólnoty, która za niego zapłaciła oraz która go utrzymuje. Więc zanim następnym razem „pan z kartą” wpadnie na pomysł pchania się na czyjś teren i krytykowania, że go nie chcą, niech pomyśli, że na tej samej zasadzie ktoś latem będzie chciał się opalać na jego balkonie i zrobi o tym filmik. To co, widzimy się u Ciebie? Aaa, i żeby piwo było w lodówce, jakieś dobre!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ostatnie w kategorii "Kraków"

filipiny blog filipiny ceny siquijor island wypożyczalnia kamperów kraków
Idź na górę