Krowodrza konsultuje igrzyskowego misia

autor

Już jutro (w poniedziałek 28. kwietnia) odbędzie się spotkanie w ramach konsultacji (prezentacji?) społecznych naszego krakowskiego misia, czyli projektu organizacji zimowych igrzysk olimpijskich w 2022 roku w naszym mieście, dla mieszkańców dzielnicy Krowodrza, którą tym razem miasto postrzega w słusznych granicach, a więc takich jak my.

Spotkanie dla mieszkańców dawnej dzielnicy Krowodrza (o charakterze debaty otwartej z prezentacją koncepcji) odbędzie się w Hali Wisły przy ul. Reymonta 22 w poniedziałek 28. kwietnia o godz. 18:00.

O obecność apeluje też Tomasz Leśniak z Kraków Przeciw Igrzyskom: „Zachęcam wszystkich mieszkańców do udziału w przedostatnim już spotkaniu w ramach konsultacji wokół igrzysk. To dobra okazja, żeby podyskutować o pomyśle organizacji ZIO z osobami, które są bezpośrednio zaangażowane w koordynację projektu. Członkowie naszej inicjatywy są obecni na każdej z tych dyskusji i przedstawiają zagrożenia związane z igrzyskami”.

Drodzy mieszkańcy Azorów, Bronowic, Mydlnik, Krowodrzy i Zwierzyńca – nie zawiedźcie władzy. My będziemy. A wy będziecie?

Dodaj komentarz

Ostatnie w kategorii "Azory"

filipiny blog filipiny ceny siquijor island
Idź na górę