Nie było Krowy w stajence…

autor

W betlejemskiej stajence nie było krowy. Był baranek, wół i osiołek. Ale Krowoderska.pl była przez cały rok w Waszych domach. I za to chcemy Wam podziękować. Że w tym bardzo bardzo małym mieście potrafimy funkcjonować we względnej zgodzie i harmonii.

Dziękujemy za maile, lajki, donosy, komentarze, wyrazy uznania, sympatii i… niechęci. Prawda – podobnie jak porywiste wiatry – sprawia, że w tym mieście da się, przynajmniej czasem, oddychać. Ta prawda jest w Was, a nie na wyborczych plakatach. W Was jest także moc sprawcza, którą w tym roku pokazaliście dobitnie podczas referendum.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Wam i sobie, abyśmy – bez konieczności przeprowadzki – żyli w mieście sprawnie zarządzanym, pełnym zieleni, parków, ogrodów. Mieście bezpiecznym i stawiającym na rodzinę. Mieście, którego władze traktują mieszkańców poważnie, troszcząc się o nich bez wyjątków.

Tradycyjnie życzymy także zdrowia, bo ponoć najważniejsze, a także pieniędzy, bo… prestiż.

I pamiętajcie – nasze drzwi są dla Was otwarte. Zawsze. To znaczy prawie zawsze. Bo teraz będziemy odpoczywać. I eksperymentować, w czym lubi pływać karp. Wracamy do Was po święcie Trzech Króli – jak już wypalimy całe kadzidło.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz