Pomnik prezydenta Majchrowskiego

autor

Powstanie pomnik Jacka Majchrowskiego. Jest inicjator akcji. Są plany. Dorzucamy krowoderskie know-how, aby budowa przebiegała zgodnie z krakowskimi standardami, a pomnik okazał się trwalszy niż ze spiży.

Radny Łukasz Wantuch zdradził dziś na FB intrygujące szczegóły dotyczące powstania pomnika prezydenta Jacka Majchrowskiego:

Mimo wrodzonej skromności nie potrafimy sobie jako Krówka odmówić dorzucenia kilku groszy do dyskusji o uhonorowaniu wielkiego samorządowca, dla którego Kraków stał się domem.

Projekt pt. „Pomnik prezydenta Jacka Majchrowskiego” od początku do końca powinien nawiązywać do jego stylu rządzenia.

Jego powstanie powinny poprzedzić konsultacje społeczne, których nikt nie weźmie pod uwagę. Następnie należy wykonać szereg ekspertyz i analiz, zlecając je podmiotowi zewnętrznemu za minimum 500 tysięcy złotych. Po kilku latach trzeba będzie uznać, że ekspertyza jest już nieaktualna i należy wykonać kolejne, w podobnej cenie. Potem na działce, na której powstanie pomnik, należy usunąć drzewa „kolidujące z inwestycją”. I koniecznie założyć spółkę „Pomnik Jacka Majchrowskiego sp. z o.o.”, a dla jej członków zakupić samochody służbowe. Następnie trzeba rozpisać przetarg, który wyłoni wykonawcę. Pomnik zbudujemy oczywiście na kredyt, który będziemy spłacać przez najbliższe 100 lat. Oczywiście, wzorem monumentu Józefa Dietla, wokół pomnika Jacka Majchrowskiego trzeba wybudować parking.

A jak ostatecznie wyglądać będzie sam pomnik? Naszym zdaniem – powinien to być park:

parkjackafinal

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Pomnik prezydenta Majchrowskiego"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Krzysiek
Gość

Jacek Wielki – zastał Kraków drzewniany a zostawił murowany.

Anonimowo
Gość

budujemy nowy dom, jeszcze jeden nowy dom…
dla imigrantów z Sosnowca

wpDiscuz

Ostatnie w kategorii "Kraków - Dwójka"

Belzebub w Krakowie

Gdy prezydent Krakowa Jacek Majchrowski wręczał w Centrum Kongresowym klucze do bram
filipiny blog filipiny ceny siquijor island
Idź na górę