Studium wróciło. Uwagi niezbyt uwzględnione?

autor

Pamiętacie jeszcze awanturę o Studium? To dobrze, bo Studium wraca. 

Zainteresowani, którzy przebrnęli przez zmiany zaproponowane przy okazji nowego projektu, mówią, że uwględniono gros poprawek otwierających możliwości kolejnych inwestycji i prawie żadnych obywatelskich, a do tego zabudowa podchodzi już pod Lasek Wolski. Zachowano też przeznaczenie pod zabudowę na tych terenach otaczających Fort Bronowice, które należą lub należały do AMW, bo na reszcze jest na szczęście „zieleń urządzona”.

Warte odnotowania jest z pewnością to, że działki przed Salwator Tower, o który zawalczyli mieszkańcy pobliskiego osiedla, znów znajdują się na terenie przeznaczonym na zieleń urządzoną. Podobnie zresztą, jak większość ogródków działkowych w mieście.

Do 14 kwietnia można zapoznać się z projektem Studium ponownie wyłożonym do publicznego wglądu. Dyskusja publiczna odbędzie się 28 marca w Auditorium Maximum UJ, ul. Krupnicza 33 (godz. 17:00, sala Amfiteatralna). Na składanie uwag mieszkańcy mają czas do 5 maja.

Opracowanie dostępne jest w internecie pod tym adresem: www.bip.krakow.pl i mamy prośbę. Przejrzyjcie miejsca, które były dla Was ważne i dawajcie znać, czy jest w porządku, czy raczej nie?

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ostatnie w kategorii "Azory"

filipiny blog filipiny ceny siquijor island wypożyczalnia kamperów kraków
Idź na górę