Subiektywna relacja z konsultacji społecznych

autor

Ponieważ miasto postanowiło zrobić subiektywne konsultacje społeczne, to my postanowiliśmy je subiektywnie zrelacjonować.

Ale dość już subiektywnego pisania o subiektywnych konsultacjach, które – to najgorsze – do niczego nie prowadzą, bo w założeniu jedna strona ma mówić, a druga słuchać i mogłyby śmiało nosić nazwę prezentacji.

Zapraszamy do obejrzenia krowoderskich konsultacji w pigułce. Dla ambitnych na stronach miasta powinna pojawić się pełna 3,5 h relacja. Dla mniej ambitnych przygotowaliśmy kilka minut. 

ps. Miasto właśnie rozpoczyna kampanię informacyjną, która ma na celu „zachęcenie mieszkańców Krakowa do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dotyczących Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 2022 roku.” Nie bardzo wiadomo, o co chodzi, bo konsultacje trwają od kilku tygodni. Krowoderskie spotkanie było trzecim z serii czterech dzielnicowych spotkań. To po co zachęcać już po? No chyba, że nie dało się inaczej sfinansować kampanii referendalnej?

ps2. Z góry małe przeprosiny za jakość nagrania, ale trzymanie aparatu przez 3,5 h słuchania opowieści o skoku cywilizacyjnym i tym, że jak będą igrzyska to będzie lepszy zasięg komórek, nieco przerosło trzymającego. Wybaczcie. 🙂

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz

Ostatnie w kategorii "Azory"

filipiny blog filipiny ceny siquijor island
Idź na górę