Urząd zaczął konsultować plan dla Łobzowa zaraz po tym, jak deweloperzy go zabetonowali i nie ma co konsultować

autor

Lubimy satyrę. Lubi ją też Urząd Miasta Krakowa. Inaczej nie ogłaszałby takich rzeczy, jakie ogłasza.

Ten ogłosił właśnie konsultacje społeczne planu miejscowego dla Łobzowa. Co w tym śmiesznego? – zapytacie. A my odpowiemy: czas. Fascynujące, że urząd plan miejscowy konsultuje dokładnie wtedy, kiedy nie ma już co konsultować, bo wszystko zostało zabetonowane. Tego fragmentu Łobzowa już przecież nie ma. Jest tam nowa piąta dzielnica. Nowa, piękna i nowoczesna.

Tak jak Ruczaj jest piękny i nowoczesny.

O taka:

 

Uroku wszystkiemu dodaje fakt, że konsultacje reklamuje się w taki sposób:

„Celem planu będzie stworzenie warunków przestrzennych dla prawidłowego funkcjonowania obszaru w oparciu o zasady ładu przestrzennego poprzez ochronę wartości krajobrazowych i przyrodniczych oraz znalezienie kompromisu wśród mieszkańców i przedsiębiorców.

Wyznaczenie terenów i przestrzeni publicznych oraz zieleni urządzonej, a także kształtowanie tych przestrzeni w terenach usługowych umożliwią prawidłowy i nowoczesny rozwój tego rejonu miasta.”

Rychło w porę, Drogie UMK. Dziękujemy za to, że w oparciu o zasady ładu przestrzennego budujecie nam prawidłową i nowoczesną dzielnicę, w której chroni się wartości krajobrazowe i przyrodnicze, a także szanuje interes oraz oczekiwania mieszkańców.

Tags:

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Urząd zaczął konsultować plan dla Łobzowa zaraz po tym, jak deweloperzy go zabetonowali i nie ma co konsultować"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
trackback

[…] dlaczego urzędnicy zechcieli zadbać o przestrzeń w rejonie ulic Łokietka i Wrocławskiej dopiero wówczas, gdy zdążyli już o nią zadbać w ostatnich latach za pomocą betoniarki dewelop…. Postanowiłem zapytać o to Bogusława Kośmidera. Jako członek rady nadzorczej spółki […]

wpDiscuz

Ostatnie w kategorii "Kraków - Dwójka"

Belzebub w Krakowie

Gdy prezydent Krakowa Jacek Majchrowski wręczał w Centrum Kongresowym klucze do bram
filipiny blog filipiny ceny siquijor island
Idź na górę