Olali waszą sprawę

autor

Rada Dzielnicy VI Bronowice liczy 21 osób.

opinie_artykulTeraz spójrzcie na zdjęcie na górze i spróbujcie zgadnąć ilu radnych dzielnicy znalazło się wśród ludzi zainteresowanych losem terenów wokół Fortu Bronowice i pofatygowało się na spotkanie? 21? 15? 10? Może chociaż pięcioro? Błąd.

Półtora. Piszę półtora, bo przez całe spotkanie był tylko Bogdan Nowak.

To jest pan Bogdan:

Bogdan Nowak. Fot. Jakub Włodek.
Bogdan Nowak. Fot. Jakub Włodek.

Oprócz niego zjawiła się też Małgorzata Sroczyńska, ale była tylko przez +/- połowę spotkania, bo wywołał ją inny radny, który jednak na to, by posłuchać, a może – ola boga – coś powiedzieć, czasu nie znalazł.

Nie było za to przewodniczącego Bogdana Smoka. Nie było nawet Marcina Dzierżaka, który tydzień wcześniej tak chętnie dawał się fotografować w towarzystwie prezydenta Jacka Majchrowskiego i w gruncie rzeczy był sprawcą całego tego zamieszania. Może dlatego, że tym razem nie było okazji do zrobienia sobie zdjęć z Prezydentem.

Doszło do tego, że dziennikarzy Krowoderska.pl było więcej niż radnych dzielnicy. Bo nas było trzech, a ich 1,5. Chociaż nas jest w sumie pięciu, a ich 21. I to my płacimy im – bo z czyich pieniędzy są wypłacane diety – a nie oni nam. I co o tym powiedzieć?

Tylko jedno. Nieobecność na takim spotkaniu 19 z 21 radnych dzielnicowych to jest po prostu skandal.

A teraz idźcie głosować.

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Olali waszą sprawę"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Anonimowo
Gość

Szanowny Pan Redaktor ma 100% rację. Radni Dzielnicy jednak mają też pracę zawodową, z której nie zawsze mogą się zwolnić, więc nie warto wszystkich wrzucać do jednego wora. Jeśli chodzi o mnie, to byłem w tym czasie i w tym samym budynku „Budowlanki” właśnie w pracy, na konferencji i „wywiadówce”. Stefan Suliński

wpDiscuz

Ostatnie w kategorii "Bronowice i Mydlniki"

Mydlniki świętują

Rada Dzielnicy VI, SM Grodzka, SP 138 oraz Klubu Kultury Mydlniki zapraszają
filipiny blog filipiny ceny siquijor island
Idź na górę