Powalczmy o pawilon i z arogancją władzy

autor

Magistrat zaproponował mieszkańcom Azorów, aby zagospodarowali azorski dom handlowy w ramach rewitalizacji osiedla. Ci poświecili czas i wymyślili wspaniały projekt (klub seniora, przestrzeń dla młodych itp). Urzędnicy wyrzucili jednak projekt do kosza, a pawilon wystawiła na sprzedaż.

Rada Dzielnicy IV organizuje spotkanie w tej sprawie. Jeśli ktoś nie chce,  żeby urzędnicy robili sobie z nas „jaja” – zapraszamy. Krowoderska.pl też będzie.

 

Treść ogłoszenia:

Serdecznie zapraszam na spotkanie konsultacyjne w/s pawilonu handlowego przy ul. Elsnera.

Denerwuje cię wygląd pawilonu? Masz dość brudu przy pawilonie? To PRZYJDŹ!!!

Do Rady Dzielnicy wpłynęła prośba o opinię na temat sprzedaży budynku pawilonu handlowego. Chcemy poznać zdanie mieszkańców zanim wydamy opinię.
Na spotkaniu spróbujemy wspólnie odpowiedzieć na pytanie czy pawilon powinien być wyremontowany i wykorzystany na cele mieszkańców takie jak: centrum kultury, klub seniora, centrum organizacji pozarządowych?

Czy może jednak należy go sprzedać?

Przyjdź na spotkanie – MIEJ WPŁYW NA DECYZJĘ!!!

Spotkanie odbędzie się we środę 26 lutego 2014 roku o godz. 18.00 w XIV LO przy ul. Chełmońskiego 24.

Jakub Kosek
Przewodniczący Rady Dzielnicy IV Prądnik Biały

Z wykształcenia kulturoznawca i historyk, z zawodu dziennikarz, a z pochodzenia krakowianin. Współpracował z Radiem Eska, pisał dla Placu Wolności, a obecnie dumnie reprezentuje Radio Kraków. Pomysłodawca akcji „Azorskie murale”.

Komentarze

  1. Człowieku, czy ty wiesz w ogóle o czym piszesz? „Magistrat zaproponował mieszkańcom Azorów, aby zagospodarowali azorski dom handlowy w ramach rewitalizacji osiedla.” – to wierutne kłamstwo! Magistrat prosił o opinie na temat przestrzeni publicznej osiedla i tego dotyczyły spotkania, o których wspominasz. Mieszkańcy, owszem, zgłaszali propozycje zmian dotyczących tego budynku, ale nikt niczego nie obiecywał.

  2. Kto organizował te spotkania? Ile się ich odbyło? Czy są gdzieś materiały? Napiszcie coś więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ostatnie w kategorii "Azory"

filipiny blog filipiny ceny siquijor island wypożyczalnia kamperów kraków
Idź na górę