Rynek krowoderski? Galeria Piast

autor

SM Piast udostępniła wizualizacje pawilonu, który zostanie wybudowany w miejscu parkingu na Królewskiej.

W czasie konferencji dało się usłyszeć, że nie ma mowy o galerii – to tylko nazwa – a tak naprawdę będzie to tylko zwykły pawilon. Coś chyba jest na rzeczy.

unnamed

Tak wygląda bez napisu „Galeria”.

pias1

I jeszcze z góry, gdzie widać piękną, miejską zieleń:

piast3

Planom sprzeciwia się Dzielnica V, która zamierza walczyć o przejęcie przez miasto placu, na którym ma stanąć „hipermarket”:

nie dla

Podpisy będą zbierane w siedzibie RD V na Kazimierza Wielkiego, a uwagę na sprawę ma zwrócić „billboard”. A nawet dwa.

rynek czy supermarket-2_800x531

Więcej wkrótce.

Wpis aktualizowany.

Komentarze

  1. Przypadkowo byłem na hepeningu kiedy Radni Dzielnicy wkopywali rusztowanie. Swoją drogą ciekawe czy mają na to pozwolenie bo chyba nie 🙂 potem sobie poszedłem bo nie wiedziałem o co chodzi.
    Gratuluję Panom z dzielnicy poczucia humoru. Skoro hipermarket ma 3500 mkw i konieczność budowy 1000 miejsc postojowych to galeria krakowska z swoimi 130 000 mkw ile ich powinna mieć 40 000 miejsc postojowtch :Da ma 1400. Pózniej pisze, że ten budynek zawali sie jak supermarket w Rydze. No może jeszcze zawalą się wszystkie sąsiednie budynki przy okazji. Nastepne złośliwe już pytanie, czy ma pan zgodę autora tej wizualizacji na wykorzystywanie jej i samowolne zmiany? Bo coś mi się wydaje, że to karalne jest.
    No i na koniec mógłby się Pan nam mieszkańcom pochwalić co Pan zrobił poza lansowaniem się w mediach aby ten plac zagospodarować? Uchwałe Pan podjał w 2007 r. mamy 2013 czyli SZEŚĆ LAT PÓŻNIEJ. Skoro tylko wizualizację i krzyki potrafi Pan robić może czas na kogoś bardziej operatywnego kto potrafiłby porozumieć się z Miastem i Spółdzielnią i doprowadzić do zamiany gruntów? To jest chyba dobry kierunek zmian w dzielnicy.
    Kończ waść wstydu oszczedź.

  2. A swoją drogę ciekawe jest, że najpierw wsadza się w tym miejscu kwiaty, krzewy sieje trawę. A potem Panowie Radni niszczą to co zrobili mieszkańcy. Czyżby kampania wyborcza się już zaczęła.
    Wstyd Panowie szlachta.

Dodaj komentarz

Ostatnie w kategorii "Krowodrza"

Mydlniki świętują

Rada Dzielnicy VI, SM Grodzka, SP 138 oraz Klubu Kultury Mydlniki zapraszają
filipiny blog filipiny ceny siquijor island
Idź na górę