Azorzanie mówią nie sprzedaży pawilonu!

autor

To było prawdziwe powstanie azorskie!

Kilkadziesiąt osób przyszło na spotkanie zorganizowane przez Radę Dzielnicy, aby zaprotestować przeciwko sprzedaży pawilonu przy ulicy Elsnera. Chcą żłobka, poczty, klubu seniora i innych przestrzeni dla mieszkańców. Nie chcą zasilić miejskiej kasy i uszczęśliwiać deweloperów. Mówią, że jeżeli władza nie posłucha swoich obywateli (mieszkańców największego osiedla w Krakowie) to niech pogrążą się w dożywotniej infamii.

Fotograf. Krakus - choć nie wiadomo czym się tu chwalić. Krowodersko-Bronowicki ortodoks. Jako dziecko wyemigrował z centrum KRK by osiąść na Azorskich antypodach. Z zamiłowania flisak i fanatyczny bicyklista miejski.

Dodaj komentarz

6 komentarzy do "Azorzanie mówią nie sprzedaży pawilonu!"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Obywatel
Gość

Żłobki mamy, poczty na azorach rosną jak grzyby po deszczu, a dom seniora jeden staruchom (bo widzę, tylko starszyzna 60+ z posępnymi jak zawsze minami siedzi na tym spotkaniu) nie wystarcza? Pewnie, nie sprzedawajmy pawilonu nikomu, kto mógłby z niego wreszcie zrobić jakiś użytek, wyremontować i może wreszcie nadać trochę koloru temu osiedlu. Lepiej niech stoi dalej brzydki, obdrapany i zniszczony, najważniejsze żeby staruszki miały kolejny dom seniora, gdzie mogą plotkować, i z wku*wioną miną komentować cały świat wokół…

Sebastian
Gość

Wydaje mi się że jeżeli ten budynek nie zostanie sprzedany, zostanie w takim stanie jakim jest teraz, a ten stan jest okropny straszny opłakany. Straszy śmierdzi itd, zresztą ludzie mieszkający w okolicy wiedzą jak jest.

Mariusz Waszkiewicz
Gość

Wuju jeden, jak wyzywasz kogoś od staruchów to miej przynajmniej tyle odwagi aby się przedstawić z imienia i nazwiska, a nie chowaj pod nickiem „obywatela”. Co, boisz się staruchów czy opinii sąsiadów na swój temat?

Domi
Gość

do „obywatela” lata lecą nie długo tobie też będzie taki klub potrzebny 🙂

Tomasz Borejza
Admin

Na szczeście jest nadzieja dla „Obywatela”, bo jak widać na zdjęciach oleju w głowie przybywa z wiekiem ;).

trackback

[…] – na listach PO – jest tez Kuba Kosek, który pomocy nigdy nam nie odmówił, coś tam próbował zrobić z Pawilonem przy Elsnera, a też nie sprzedał dotąd żadnego Fortu i jak coś mówi, to przynajmniej spróbuje zrobić, a […]

wpDiscuz

Ostatnie w kategorii "Azory"

filipiny blog filipiny ceny siquijor island
Idź na górę