Takie reklamy to ja lubię

autor

Do skrzynek pocztowych mieszkańców naszej strony miasta trafiła gazeta promująca otwarcie Galerii Bronowice (30 listopad).

Na pierwszy rzut oka – gazeta promocyjna jak gazeta promocyjna. Ale tylko na pierwszy, bo na drugi już niekoniecznie. Galeria znalazła na pierwszej stronie miejsce na to, żeby przypomnieć o Rydlówce – która ma problemy i przypominania potrzebuje jak nigdy. A na drugiej ciąg dalszy miłych niespodzianek. – W okolicy znajdują się dwa zabytkowe forty, popadające jednak w ruinę. Być może lepszą przyszłość ma przed sobą Fort Bronowice przy ul. Rydla. Obiekt wraz z otaczającą go zielenią jest przedmiotem starań mieszkańców dzielnicy. Chcą uratować zieleń przed zabudowaniem i przeznaczyć fort na cele społeczne – piszą autorzy.

Widzicie Drodzy Państwo Radni. Galeria o Forcie Bronowice pamięta, a wy nie za bardzo. Może czas wziąć przykład? 😉

Wikimedia Commons.
Źródło: Wikimedia Commons.

Wygląda na to, że Galeria Bronowice ma ochotę zagościć po naszej stronie miasta w naprawdę niezłym stylu.

Takie wrażenie wyniosłem zresztą z kilku spotkań z pracującymi nad tym ludźmi. Teraz te wrażenia, zaczynają znajdować potwierdzenie. Mam nadzieję, że tak jak się zaczyna, będzie też dalej. Byłby to naprawdę fajny przykład tego, jak można budować biznes – a są to bardzo modne słowa, które zdecydowanie zbyt często nie mają w sobie żadnej treści – „społecznie odpowiedzialny”.

Musicie przyznać, że byłoby ciekawie, jeżeli byśmy się nie zawiedli.

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Takie reklamy to ja lubię"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
tomasz
Gość
555`
Gość

wrecz przeciwnie – na azorach byly praktycznie kolo siebie dwie poczty – teraz uklad bedzie duzo wygodniejszy

wpDiscuz

Ostatnie w kategorii "Azory"

filipiny blog filipiny ceny siquijor island
Idź na górę