Umiemy się nienawidzić pięknie…

autor

Jeśli myślicie, że złośliwi potrafimy być w stosunku do władz Krakowa, to jesteście w błędzie. Apogeum naszej złośliwości przypada na Wielkie Derby Krakowa, kiedy to ciśniemy sobie nawzajem w redakcji. Bo Kraków to zbyt ciekawe miasto, aby mógł w nim istnieć tylko jeden klub.

Jutro piłkarskie święto. Przed nami 191. Wielkie Derby Krakowa. Najstarsze w Polsce. Najbardziej elektryzujące. Legendarne.

Często w weekendy – bo jak wiecie Krowoderska.pl robiona jest z pasji, po godzinach – organizujemy „kolegia redakcyjne”. I, sącząc rozmaite trunki, dyskutujemy o tym, co dzieje się obecnie w Krakowie i czy możemy pochwalić za coś władze miasta.

W ten weekend jest inaczej. Atmosfera napięta, docinki, a nawet wyzwiska – z przymrużeniem oka. Bo Krowoderska.pl powstaje dzięki pracy chłopaków z dwóch różnych stron Błoń. Dlatego stanęliśmy dziś na tych Błoniach razem. Aby się nienawidzić pięknie i z klasą. A w poniedziałek wrócić wspólnie do tego, aby pomagać zmieniać nasze miasto na lepsze. Bez maczety wystającej z pleców jest to dużo łatwiejsze.

Wisła zagra z Cracovią jutro o 18:00 na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana.

Na wypadek, gdyby z nadmiaru smogu popsuły się jutro pyłomierze, zrobiliśmy też wersję alternatywną. W maseczkach:

derby wisła cracovia

 Zdj. Franek Vetulani

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Umiemy się nienawidzić pięknie…"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Anonimowo
Gość

Można wiedzieć co to za maski antysmogowe zdobią Wasze twarze?

wpDiscuz

Ostatnie w kategorii "Kraków Informacje"

filipiny blog filipiny ceny siquijor island
Idź na górę