Odrzucono nasz projekt budżetu obywatelskiego. Bez uzasadnienia

autor

Złożony przez Fundację Krowoderska.pl projekt budżetu obywatelskiego został odrzucony. Zakładał on rewitalizację pl. Wszystkich Św. poprzez likwidację parkingu, a rozpatrywał go Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu. O tym, że projekt został odrzucony dowiedzieliśmy się przypadkiem. A odwołać się od decyzji nie możemy, ponieważ… nikt jej nie uzasadnił.

Rozpatrzenie prostego projektu opiewającego na 3 900 zł (słownie: trzy tysiące dziewięćset) zajęło urzędnikom dwa miesiące. Dlaczego postanowili projekt odrzucić? Tego niestety nie wiemy, ponieważ nikt nie przesłał nam uzasadnienia drogą mailową. Co więcej – kiedy logujemy się na stronie budzet.dialoguj.pl, aby wyświetlić nasz projekt, dowiadujemy się, że… jest on nadal widoczna jako „rozpatrywany” (screen poniżej). Może więc informacja na stronie głównej o odrzuceniu to tylko pomyłka, a sprawa zakończy się happy endem?

rozpatrywany

Dodaj komentarz

4 komentarzy do "Odrzucono nasz projekt budżetu obywatelskiego. Bez uzasadnienia"

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Run
Gość

Tak szczerze – jak bardzo zależy Państwu na rewitalizacji pl. Wszystkich Świętych? Może bardziej o utarciu nosa władzy przez pozbawienie parkingu?

Marcin
Gość

Rozpatrzenie prostego projektu opiewającego na 3 900 zł (słownie: trzy tysiące dziewięćset) zajęło urzędnikom dwa miesiące….pieniactwo w czystej postaci, z tego co wiem (jako wnioskodawca) to urząd miał 2 miesiące na rozpatrzenie projektów – czy powinien rozpatrywać projekt Krowoderskiej jako pierwszy, bo był Krowoderskiej?!

Poza tym projekty składane miały być przez mieszkańców, a nie fundacje…ten teks jest tak żenujący jak cała ta pseudo redakcja i sam pomysł rewitalizacji pl. Wszystkich Świętych.

Dominik Krupczak
Gość

I dobrze. Też i mi to trochę wyglądało na chęci utarciu nosa władzy. Bez parkingu szału by tam nie było a można było wymyślić jakiś inny fajny projekt.

Krakus
Gość

No ale właściwie po co władzy ten parking? Przecież zalecają jazdę tramwajami, nadarza się zatem super okazja, aby dać dobry przykład mieszkańcom.

wpDiscuz

Ostatnie w kategorii "Kraków Informacje"

filipiny blog filipiny ceny siquijor island
Idź na górę