Autohandel plac Wszystkich Św.

autor

Drogą „taksówkę” naszego drogiego prezydenta Jacka Majchrowskiego sprzedano. A tuż przed sprzedażą w serwisie zostawiono dziesiątki tysięcy złotych. Zysk ze zbycia Audi A6 ledwie pokrył koszty tych napraw.

Magistrat – znużony bardzo dużą awaryjnością prezydenckiego Audi A6 – podjął decyzję o zbyciu pojazdu i zakupie Lexusa. Pojazd sprzedano w drodze pisemnego przetargu ofertowego 24 lutego 2015. Najwyższa oferta opiewała na 43 115,55 zł.

To niewiele więcej niż kwota, jaką w ciągu kilku miesięcy pochłonął serwis tego samochodu w Auto Special sp. z o.o. w Modlniczce. W latach 2009-2013 na serwisowanie prezydenckiego Audi A6 wydawano średniorocznie 5 000 złotych. A w ciągu  kilku miesięcy przed sprzedażą, na przełomie 2014 i 2015 roku, na serwis w ASO wydano… 31 939,38 zł!

indeksMam nadzieję, że nowy nabywca będzie z prezydenckiego Audi zadowolony. Rzadko udaje się kupić używany samochód, w którego serwisowanie tuż przed sprzedażą właściciel wpakował 3/4 jego wartości. Tym samym krakowski magistrat stawiam za wzór dla handlarzy.

Fot. Jakub Włodek (modified by Tybur, inspired by „Pimp my ride” MTV)

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Autohandel plac Wszystkich Św."

Powiadom o
avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
2/9
Gość

Samochód zakupil od miasta – ????

wpDiscuz

Ostatnie w kategorii "Kraków - Jedynka"

filipiny blog filipiny ceny siquijor island
Idź na górę