Autohandel plac Wszystkich Św.

autor

Drogą „taksówkę” naszego drogiego prezydenta Jacka Majchrowskiego sprzedano. A tuż przed sprzedażą w serwisie zostawiono dziesiątki tysięcy złotych. Zysk ze zbycia Audi A6 ledwie pokrył koszty tych napraw.

Magistrat – znużony bardzo dużą awaryjnością prezydenckiego Audi A6 – podjął decyzję o zbyciu pojazdu i zakupie Lexusa. Pojazd sprzedano w drodze pisemnego przetargu ofertowego 24 lutego 2015. Najwyższa oferta opiewała na 43 115,55 zł.

To niewiele więcej niż kwota, jaką w ciągu kilku miesięcy pochłonął serwis tego samochodu w Auto Special sp. z o.o. w Modlniczce. W latach 2009-2013 na serwisowanie prezydenckiego Audi A6 wydawano średniorocznie 5 000 złotych. A w ciągu  kilku miesięcy przed sprzedażą, na przełomie 2014 i 2015 roku, na serwis w ASO wydano… 31 939,38 zł!

indeksMam nadzieję, że nowy nabywca będzie z prezydenckiego Audi zadowolony. Rzadko udaje się kupić używany samochód, w którego serwisowanie tuż przed sprzedażą właściciel wpakował 3/4 jego wartości. Tym samym krakowski magistrat stawiam za wzór dla handlarzy.

Fot. Jakub Włodek (modified by Tybur, inspired by „Pimp my ride” MTV)

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ostatnie w kategorii "Kraków - Jedynka"

filipiny blog filipiny ceny siquijor island wypożyczalnia kamperów kraków
Idź na górę